Darmowy Kurs CSS
  1. Podstawa:
  2. Zaklep sobie:
  3. Przydatne:
  4. Mechanika:
  5. Warto zerknąć:

EVENTY!

Go down

EVENTY!

Pisanie by Admin on Czw Mar 30, 2017 12:53 pm

Witamy, witamy i zapraszamy graczy na pierwsze, forumowe eventy!GANTZ:
Mówią, że ostatnio dzieją się w mieście dziwne rzeczy. Ludzie umierają w wypadkach, które pozornie nie mają prawa mieć miejsca. Ich ciał nigdy nie odnaleziono, a wszelakie nagrania zostały wyczyszczone, jakby nigdy nic się tam nie działo. Tylko gapie coś pamiętają, ale nawet u nich jest to niczym przez mgłę. Potem jednak robi się jeszcze gorzej. Kiedy miasto śpi spokojnie, jakaś niezidentyfikowana siła burzy mury, tłucze okna i ozdabia krajobraz Keiru... krwią. Miejski monitoring nic nie zarejestrował; widzowie, którzy akurat wtedy byli w okolicy nie widzieli nikogo, kto mógłby to zrobić. Jakby na mieście grasowały duchy.
Prawda jest zgoła inna.
Za tym wszystkim stoi tajemnicza technologia, o której nie śniło się nawet naukowcom kapitolu. Wynalazki, które śmiało można podpisać jako wymysł obcej cywilizacji. Choćby ta wielka, czarna kula. Ktoś w ogóle widział, jak ją wnoszą do mieszkania?! I czemu cyklicznie odgrywa tą dziwną melodyjkę?

Inne Informacje:
~ Podczas pierwszego pobytu w miejscu zbiórki przed przydzieleniem misji, Mistrz Gry wybiera moc, którą na czas misji pozostaje postaci.
~ Na misję gracze mają określony czas, co w praktyce na forum trudno dokładnie wyliczyć, dlatego zostanie ograniczona ilość tur postów. Misja może trwać od dziesięciu do trzydziestu tur (od 20 do 60 minut; tura to 2 minuty), a dokładna wartość będzie podawana w poście inicjującym misję.

- Event inspirowany anime Gantz (Obejrzyj tutaj!).
- Odpowiedzialny Mistrz Gry: Noel Maxwell.

ANOTHER:
Szkoła jest nudna i do niczego? Macie jej dość, bo ciągle tylko liczenie potęg albo omawianie Pana Tadeusza? Chcecie już zwracać kolejnym W-F, który spędzacie na granie w siatkówkę?
Nie tutaj. Tutaj w szkole dzieją się dziwne rzeczy. Naprawdę dziwne rzeczy!
Grono słuchaczy i nauczycieli nieustannie się przerzedza. Coraz częściej zdarzają się przypadki, że giną osoby bliskie uczniom i wykładowcom. Czy można temu zapobiec i przerwać ten krąg nieszczęścia? Jaki jest na to sposób? Dlaczego w ogóle tak się dzieje? Czy nie lepiej po prostu zmienić szkołę? A może nawet to, nie wystarczy, by paść ofiarą klątwy, która nawet wśród medium jest tematem tabu?

Inne Informacje:
~ Postacie mogą się wcielić zarówno w ucznia, jak i nauczyciela - zależnie od wieku/wiedzy postaci.
~ Sugeruje się, by uczestniczące postacie były w wieku szkolnym/miały moce medialne/wykonywały dowolny zawód, gdzie poczynia się śledztwa, bądź były z zawodu nauczycielami.

- Event inspirowany anime Another (Obejrzyj tutaj!) i serialem Dziwne Przypadki W Blake Holsey High (Obejrzyj tutaj!).
- Odpowiedzialny Mistrz Gry: Larin Maxwell.Inne informacje:
1 - Postacie mogą uczestniczyć w obu eventach na raz, w jednym, albo w żadnym. Wybór należy do gracza.
2 - Eventy nie są odgrywane w osobnym dziale/temacie. Ich akcja dzieje się na właściwym dziale świata gry. Ma to za zadanie wyeliminowanie problemów z ulokowaniem czasu eventu względem właściwego toku fabuły forum.
3 - W razie pytań, dotyczących eventów, proszę pisać do dowolnego z mistrzów gry. Z pewnością przynajmniej jeden będzie potrafił odpowiedzieć na wasze pytanie!
4 - Aby zapisać się do eventu/eventów należy po prostu skontaktować się z odpowiednim mistrzem gry. Oni będą wiedzieli, co dalej robić. Nie ma też większego kłopotu, by dołączyć w trakcie.
avatar
Admin
Admin

Liczba postów : 235
Join date : 04/12/2016

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach