Darmowy Kurs CSS
  1. Podstawa:
  2. Zaklep sobie:
  3. Przydatne:
  4. Mechanika:
  5. Warto zerknąć:

Dzielnica portowa

Go down

Dzielnica portowa

Pisanie by Admin on Wto Gru 13, 2016 3:01 pm

Gdy zamarzł port w El-Duur władze miasta i wyspy zostały zmuszone do poszukania innej lokacji. Powód był prosty: wyspa nie jest samowystarczalna i bez zewnętrznych dostaw szybko popadnie w kłopoty. Po znalezieniu odpowiedniej lokacji rozpoczęto wiec budowę nowego portu, który nie tylko miał zastąpić poprzednika, ale przewyższyć go pod względem technicznym. Uroku okolicy dodają malownicze uliczki, czy piękne wschody i zachody słońca.

Architektura:
Zabudowa tej dzielnicy to głównie biurowce,magazyny, oraz inne budynki o różnym przeznaczeniu. Mniejsza jej część to budynki mieszkalne, głownie ze względu na bliskość metropolii. Port z miastem łączy arteria, pospolicie nazywana szlakiem handlowym, po której codziennie przemieszczając się towary z i do portu. Ruch ten, chociaż mniejszy, można zaobserwować również nocą. Jest to jedna ze spokojniejszych okolic, próbująca się uniezależnić od wpływu metropolii. Posiadają własne służby bezpieczeństwa, oraz panuje tu całkowity zakaz spożywania wszelkich narkotyków, dopalaczy, nawet sam alkohol został ograniczony. Oczywiscie piwo można kupić w miejscowych knajpach, lecz z mocniejszym alkoholem jest już problem. Te lukę z kolei chętnie wykorzystują przemytnicy, którzy chętnie zaoferują dodatkową butelkę wódki na uboczu,oczywiście za odpowiednia cenę.

Ekonomia:
Port ma nie tylko własne służby bezpieczeństwa, ale też przedstawicieli w kapitolu. Od jakiegoś czasu próbuje zyskać status niezależnej i autonomicznej, lecz sprawa ta jest o wiele bardziej skomplikowana niż na pierwszy rzut oka się wydaje. Niemniej port jest kluczowym miejscem dla funkcjonowania całej wyspy, to przez niego przechodzą tony ładunków czy to eksportowanych, czy importowanych. Nie tylko napędza ekonomie i gospodarkę głównej wyspy, ale oddziałuje również na wyspy żywiołów, które są o wiele mniej rozwinięte.
Admin
Admin
Admin

Liczba postów : 235
Join date : 04/12/2016

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach