Darmowy Kurs CSS
  1. Podstawa:
  2. Zaklep sobie:
  3. Przydatne:
  4. Mechanika:
  5. Warto zerknąć:

Fight Club

Go down

Fight Club

Pisanie by Admin on Nie Gru 11, 2016 6:18 pmJest to nazwa nadana nielegalnym podziemnym walkom, jakie raz po raz odbywają się w tym regionie. W odróżnieniu od oficjalnej ligi tutaj zasady są ograniczone do minimum, zezwalając tym samym na udział osobom na dopalaczach, czy narkotykach.
Arena ulokowana jest w zespole połączonych piwnic, których trzy wejścia są ukryte w starym magazynie, pomniejszym pubie, oraz restauracji "Red Dragon" serwującej pospolite azjatyckie jedzenie. Z racji tego,ze nie są w żaden sposób oznakowany, zazwyczaj wieści o zorganizowanych walkach rozchodzą się poczta pantoflową, a nowicjusze są wprowadzani do podziemia przez kogoś wtajemniczonego. Chociaż są zapewnione środki bezpieczeństwa przed wścibskimi służbami, to ryzyko wykrycia i zamknięcia interesu jest tu zdecydowanie mniejsze, niż w mieście. Bywa też,że osoby które wybijają się na szczyt w oficjalnych ligach swoje kariery zaczynały właśnie tutaj,

Na dole, u samego zejścia, panuje ciemność, jednak już za pierwszym zakrętem betonowego korytarza mrok zaczyna ustępować rażącemu w oczy światłu lamp neonowych. Wtedy też do uszu zaczynają dobiegać wydobywające się z głębi kompleksu wrzaski, a powietrze pachnieć potem i adrenaliną. Większość powierzchni obłożona jest różnego rodzaju blachami i pordzewiałymi wspornikami. Do stworzenia głównej sali połączono kilka pomieszczeń, a ściany nośne zastąpiono wspornikami. Całość oświetlona jest lampami, których kable ciągną się pod sufitem w całym przybytku. Większą część sali zajmuje ring-klatka, zazwyczaj otoczna przez wrzeszczącą publikę, bez dodatkowych krzeseł by zaoszczędzić miejsce. To tutaj odbywają się walki między ludźmi. Kawałek dalej znajduje się także mniejszy ring, w którym urządzane są walki zwierząt. Miejscówka posiada także zapełniony barek, który oferuje głównie piwo, narkotyki i dopalacze.
avatar
Admin
Admin

Liczba postów : 235
Join date : 04/12/2016

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach