Darmowy Kurs CSS
  1. Podstawa:
  2. Zaklep sobie:
  3. Przydatne:
  4. Mechanika:
  5. Warto zerknąć:

Warsztat i hangar

Go down

Warsztat i hangar

Pisanie by Admin on Nie Gru 11, 2016 6:11 pm
To tak naprawdę dwa pomieszczenia w jednym. Labolatorium posiada  osobne wejście, z podglądem na hangar. Wyposażone jest w najdroższy sprzęt który ciężko znaleźć w innych laboratoriach. Nastawione jest głównie na badanie interfejsu mózgu, DNA czy innych przydatnych rzeczy do interakcji człowiek - maszyna. Szukanie tutaj śmiertelnych wirusów raczej mija się z celem.
Z kolei hangar dla mechów jest integralna częścią labolatorium, z osobnym wejściem w którym mogą zmieścić się maszyny. Hangar ma cztery sloty na maszyny i w zasadzie każda z nich to prototypy w różnym stadium testowania. To tutaj są realizowane zaakceptowane na papierze projekty i nierzadko jeszcze dopracowywane lub testowane na pobliskim poligonie. Poruszając się po hangarze niestety trzeba się liczyć z wystającymi kabelkami, czy bliżej niezidentyfikowanymi częściami różnych broni, które czasem mogą być niebezpieczne.
Do budynku wstęp mają tylko wojskowi naukowcy, oraz osoby odpowiednio upoważnione.  Potrzebne są nie tylko przepustki, skan siatkówki oka, identyfikacja głosowa, czy testowana identyfikacja mocy są tutaj standardem. Wzmocnione zostały także ściany hangaru, który zresztą został umieszczony tak,by podczas bezpośredniego ataku trudno było się tu dostać.
Stałym pracownikiem i dozorcą jest tutaj Lloyd Asplund.
avatar
Admin
Admin

Liczba postów : 232
Join date : 04/12/2016

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach