Darmowy Kurs CSS
  1. Podstawa:
  2. Zaklep sobie:
  3. Przydatne:
  4. Mechanika:
  5. Warto zerknąć:

Aleja Gwiazd

Go down

Aleja Gwiazd

Pisanie by Admin on Pią Gru 09, 2016 5:55 pmTo hala zlokalizowana w najbogatszej dzielnicy miasta, która w swoim wnętrzu posiada prestiżowy wybieg. Gdy nadchodzi odpowiednia chwila prezentują się na nim modelki przyodziane w ubrania najsławniejszych projektantów. Wielu z nich nie prezentuje swoich prac nigdzie poza tym właśnie miejscem, co dodatkowo podkreśla i tak wysoki status. Każdy taki pokaz jest oczywiście wcześniej nagłaśniany przez media, a obecność kamer jest niemal więcej niż pewna.
Jednak Aleja gwiazd to nie sam wybieg, to również szerokie zaplecze pozwalające dopracować każdy szczegół pokazu, garderoby gdzie wizażystki pracują nad wyglądem modelek,  pomieszczenia techniczne dla mediów i osób obsługujących pokazy, rampy i podesty pozwalające na szybkie zmiany scenografii. na uwagę zasługują również pełne przepychu loże zdolne pomieścić kilkotysięczna widownię.  

na osobną uwagę zasługuje sam wybieg. Jest on ogromny, wraz z kolejnymi pokazami zmieniający swój wygląd pod odpowiednia tematykę. Nad nim rozciąga się jeszcze większa rampa z pełną przepychu i nierzadko wyszukaną scenografią. Rozwiązania techniczne pozwalają jej się odczepić od tylnej części wybiegu sprawiając, że może sunąc leniwie nad głowami widowni. Centrum sterowania jej ruchami znajduje się na pierwszym piętrze w pozornie niewielkim pomieszczeniu.
Admin
Admin
Admin

Liczba postów : 235
Join date : 04/12/2016

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach