Darmowy Kurs CSS
  1. Podstawa:
  2. Zaklep sobie:
  3. Przydatne:
  4. Mechanika:
  5. Warto zerknąć:

Tereny relaksacyjne

Go down

Tereny relaksacyjne

Pisanie by Admin on Pią Gru 09, 2016 5:36 pmZgiełk miasta i betonowa zabudowa nei zawsze wpływa pozytywnie, zwłaszcza gdy zanieczyszczenie powietrza daje o sobie znać. Dlatego też, aby zapewnić mieszkańcom psychiczny komfort i miejsce relaksu pod lekkimi naciskami zdecydowano się na ocalenie ostatniego fragmentu lasu. Dziki skrawek oczyszczono, posiano nowe rośliny, wybudowano deptaki, wytyczono szlaki, a do pilnowania zatrudniono strażników. Ograniczono też pozwolenia na budowę, zezwalając jedynie na niewielkie, skromne budynki, lub wille, które wpasowują się w ogólny krajobraz dzielnicy. Występuje tu duże jezioro, idealne do połowu ryb, podziwiania łabędzi, lub uprawiania sportów wodnych. Nie sięga tu gwar miasta, a sama dzielnica jest na tyle rozległa, że nawet nie odczuje się tego, iż jest połączona z centrum i dzielnicą bogaczy.

Klimat
Jest tutaj łagodny, ze zmieniającymi się porami roku. Latem temperatura jest tu przestępna, znacznie niższa niz w centrum miasta, a zimą mrozy i śnieg specjalnie nie doskwierają. Silniejsze podmuchy wiatru można doświadczyć tylko na bardziej otwartym terenie, gdzie drzew jest mniej.Choć pogoda nie jest tu sterowana sztucznie, nadzorcy dzielnicy dbają o to, by burze nie były zbyt gwałtowne, a wszystko to dla dobra mieszkańców, i żyjących tu zwierząt. Jako,że jest to teren miejski, mimo występowanie tu ziół, tych nie można zbierać

Ekonomia
Dzielnica ta nie ma większego wpływu na ekonomię miasta. Chociaż władze Keiru zatrudniają pracowników do utrzymania  tego terenu w dobrym stanie, to raczej skala działalności nie jest zbyt imponująca. Jedynie podczas większych imprez, zazwyczaj latem, tłumy ludzi jest skłonna wydać trochę więcej pieniedzy. Przez resztę czasu i co rok, dzielnica ta jest dofinansowywana z budżetu miasta, a same imprezy okolicznościowe planowane przez mieszkańców. Mimo braku wytwarzanych dóbr dzielnica pozwala na wydawanie pieniedzy, co napędza rynek, zachowując przy tym równowagę ekonomiczną.

Rasy:
Nie ma tu jednej konkretnie dominującej rasy. Zieleń przyciąga wszystkich tych, którzy chcą odpocząć od zgiełku metropolii. Powszechny spis ludności wykazuje jednak nieznaczną dominację szlachetnych wampirów, które mieszkają w pobliskich willach, lub rezydencjach.
avatar
Admin
Admin

Liczba postów : 235
Join date : 04/12/2016

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach