Darmowy Kurs CSS
  1. Podstawa:
  2. Zaklep sobie:
  3. Przydatne:
  4. Mechanika:
  5. Warto zerknąć:

Dzielnica pzremysłowa

Go down

Dzielnica pzremysłowa

Pisanie by Admin on Czw Gru 08, 2016 9:09 pmJest to dzielnica przemysłowa miasta, w której życie toczy się nieprzerwanie przez 24h na dobę, zwalniając jedynie podczas większych świąt. Produkowane są tu maszyny, przetwarzane surowce, oraz wytwarzane wszystko to, co jest niezbędne do codziennego funkcjonowania miasta. Od prostych narzędzi, po ubrania i żywność, na ciężkim przemyśle kończąc. Dźwięk maszyn, przeróżne nuty zapachowe i odgłosy spoconych pracowników, dobiegają tu nawet w środku nocy. Tłoki na ulicach i w komunikacji miejskiej są równo co 8 godzin. Zmęczeni, głodni, zirytowani pracownicy tłoczą się w autobusach i wagonach by zdążyć na kolejną zmianę, lub wrócić do domu i odpocząć. A potem gdy szczyt mija okolica ponownie pustoszeje, tylko nieliczni wychodzą by załatwić swoje sprawy w innych częściach miasta.

Ekonomia
To tu zaczyna sie cały łańcuch produkcyjny. Wielkie zakłady zatrudniają nawet tysiące osób, budując wokół swoich fabryk bloki mieszkalne dla swoich pracowników. Ośmiogodzinny system pracy to idealny balans miedzy praca, a odpoczynkiem i konsumpcja wytworzonych dóbr. Pośrednicy kupują tu towary po cenach produkcyjnych, nierzadko w ilościach hurtowych,by potem sprzedać je nawet kilkakrotnie drożej. Tylko nieliczni kupują bezpośrednio u producenta. Gdy pada jakaś fabryka, wpływ na zasoby jest odczuwalny nie tylko w kwestii ekonomicznej. Wszak coś tzreba zrobić z bezrobotnymi.

Klimat
W tej dzielnicy dominują fabryki. Mało jest tutaj jakiejkolwiek zieleni, a jeszcze mniej ktokolwiek się przejmuje tu ekologią. W bezwietrzne dni, lub przy wzmożonej pracy fabryk obecność smogu jest gwarantowana tak samo jak podatki. Rozgrzane piece i generatory podnoszą nieco temperaturę w tej okolicy, latem nie jest to zauważalna różnica, ale zimą może wynieść nawet kilkanaście stopni.  Stała temperatura przyciąga wtedy różne ptactwo i zwierzęta, zwłaszcza szczury, które chcą się ogrzać, a co stwarza dodatkowy problem.

Rasy:
Podwyższona przez cały rok temperatura przyciąga półsmoki, a ich większa liczba przekłada się na większy wpływ samych smoków na te dzielnicę. Z kolei brak większej ilości zieleni, gorsza jakość powietrza, oraz plątanina kabli i rur stwarzają dogodne środowisko dla odszczepieńców. Dodatkowym zagrożeniem mogą być zwierzęce hybrydy, które nie gardzą ciepłymi kanałami i resztkami jedzenia.

Dla gracza:
To strategiczna dzielnica dla całego Keiru. Łatwo tutaj zatrzeć ślady po morderstwie, czy wywołać sabotaż…

Admin
Admin
Admin

Liczba postów : 235
Join date : 04/12/2016

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach