Darmowy Kurs CSS
  1. Podstawa:
  2. Zaklep sobie:
  3. Przydatne:
  4. Mechanika:
  5. Warto zerknąć:

Warsztat "Electro"

Go down

Warsztat "Electro"

Pisanie by Admin on Czw Gru 08, 2016 2:31 pmNiepozorny warsztat samochodowy, który nawet nie jest porządnie oznaczony. Zwykły źle przymocowany szyld, który wbrew porywistym wiatrom jeszcze się trzyma, informuje zainteresowanego o oferowanej tu usłudze. Zgrzyt ciętej blachy i warkot silników mogą tylko utwierdzić w przekonaniu, że jest to warsztat samochodowy. I to nie byle jaki.
Ze świeczką szukać drugiego warsztatu w mieście, który zatrudnia profesjonalnych mechaników, lakierników czy innych fachowców od samochodów. Ponad to fachowe podejście właściciela sprawia, że warsztat ten cieszy się niezmierną popularnością, z roku na rok poszerzając swoje usługi i metraż.
Electro poza standardowymi usługami takimi jak diagnostyka, czy naprawy oferuje również tuningowanie samochodów czy handel częściami na niewielka skalę. Do mniej legalnego zakresu usług należy rozbieranie kradzionych samochodów na części, czy szybka zmiana wizerunku i tablic by zmylić policję.

Właścicielem przybytku jest Johny Stalker, miły mężczyzna w średnim wieku którego samochody były pasją od dziecka. Swoją karierę zaczynał od pracy w warsztacie jako pomornik, po zdobyciu odpowiedniego wykształcenia i wzięciu kredytu w banku zdecydował się na własna działalność. Jego podejście szybko przyczyniło się do sukcesu. Aktualnie przyucza swoich dwóch nastoletnich synów do zawodu. Wszak na starość to właśnie w nich pokłada nadzieje na kontynuacje biznesu.
Admin
Admin
Admin

Liczba postów : 235
Join date : 04/12/2016

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Warsztat "Electro"

Pisanie by Mistrz Gry on Wto Kwi 04, 2017 6:31 pm

Cel, który wybrał i wskazał tajemniczy zleceniodawca Corneliusa, kierował się właśnie w stronę warsztatu. Dziewczyna widać musiała odebrać samochód z naprawy, albo dowiedzieć się o cennik. Tak czy inaczej, była to dobra okazja dla Ducha. Miał dość spore pole do manewru i popisu. Miał tutaj naprawdę wiele rzeczy, których mógłby użyć. Poza tym, sam teren gwarantował wiele możliwości, by wykorzystać inwencję twórczą.
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Liczba postów : 212
Join date : 05/12/2016

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Warsztat "Electro"

Pisanie by Cornelius Rex on Wto Kwi 04, 2017 8:30 pm

Cornelius zmaterializował sie na dachu jednego z budynków. Szybko zlustrował wzrokiem gdzie jest jego cel i stosunkowo szybko wyłapał dziewczynę na ulicy. nie było znowu aż takiego tłumu,aby mogła się schować miedzy innymi. Szybko zerknął na możliwe miejsce docelowe. Warsztat, to mu dawało sporo zabawy. Nie czekając aż dojdzie wszedł w tryb niewidzialności, zeskoczył z dachu i sprytnie, ale po cichu wślizgnął się do środka przyklejając się do ściany jak spider men. Tak było łatwiej nie musiał używać dodatkowej mocy, a i miał większe pole widzenia. Rozeznał się w sytuacji, gdzie ktoś jest, oraz jak wygląda samo wnętrze warsztatu. Nie chciał zabijać bezpośrednio, zamierzał użyć dostępnych środków i upozorować wypadek.
Cornelius Rex
Cornelius Rex

Liczba postów : 20
Join date : 02/04/2017

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Warsztat "Electro"

Pisanie by Mistrz Gry on Pią Kwi 07, 2017 6:34 pm

Szans na upozorowanie wypadku, Cornelius w tym akurat miejscu miał aż za dużo i tylko od niego zależało, czy postanowi się na to pokusić i z którejś skorzysta. Może zdobędzie parę dodatkowych punktów sympatii u swojego zleceniodawcy, jakby mu się taki mik udał? Tego nikt nie wie, poza samym tajemniczym właścicielem miniaturowej kulki.
Dziewczyna z uśmiechem poszła do niewielkiego biura, by dopytać o szczegóły naprawy swojego samochodu. Niedaleko wejścia do tej ciut bardziej eleganckiej części bałaganu zwanego warsztatem, pracowali na lekkich wysokościach. Warto zaznaczyć, że cel Rexa był niską osobą. Może udałoby się zwalić trzymany na podnośniku samochód dziewczynie na głowę? Albo wwalić ją do dołku pod samochodem, dzięki podstawieniu ciężkiego narzędzia pod jej nogi?
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Liczba postów : 212
Join date : 05/12/2016

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Warsztat "Electro"

Pisanie by Cornelius Rex on Sro Kwi 12, 2017 12:46 pm

Rozważał obie te możliwości. Uszkodzenie skrzynki z narzędziami, czy paczki z oponami tak by się potknęła i "przypadkiem" wpadła do luku nie będzie kłopotem. Obawiał się tylko tego, że dziewczyna zamiast się zabić wyląduje w szpitalu, gdzie ją odratują. Rzucił więc okiem na cała maszynerię podnośnika. Nie wyglądała na nową, z drugiej strony był to warsztat i zapewne codziennie obsługiwali tu sporo samochodów rożnych marek.nadal niewidoczny wyciągnął rękę i używając niematerialności po prostu przeniknął przez elektronikę, skupiając się głownie na kluczowym elemencie. Ta zdolność miała jeden skutek uboczny: wywoływała zwarcia, stąd gdy tylko pojawiły się iskry i charakterystyczne trzaski doskoczył do dziewczyny i lekko ukuł ją pazurem w łydkę. Specyfik na pazurach był neurotoksyną która paraliżowała, więc dziewczyna z unieruchomioną częściowo nogą, nie powinna zdążyć uciec. Na wszelki wypadek ustawił się jeszcze przy skrzynce z narzędziami, w razie czego gotowy zwalić i zatarasować drogę komuś, kto chciałby jej pomóc. A zaraz potem po prostu zaczął obserwować co będzie sie dziać.
Cornelius Rex
Cornelius Rex

Liczba postów : 20
Join date : 02/04/2017

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Warsztat "Electro"

Pisanie by Mistrz Gry on Sro Kwi 12, 2017 8:56 pm

Kiedy dłoń Ducha przeniknęła przez elektroniczne obwody, syk był ledwie słyszalny, a iskry było śmiało można wziąć za odbicie światła. Dokładnie uznali to pracownicy, więc problem z maskowaniem został dość pewnie rozwiązany. Tylko jeden mechanik, stojący blisko dziewczyny, zauważył na jej nodze ukłucie, którego nie powinno być. Kei spojrzała na nogę, a potem syknęła cicho pod dotykiem pazura Corneliusa. Mniej więcej w tym samym czasie, zgrzyt obwieścił, że lepiej jest działać, albo uciekać, z pola rażenia spadających części z samochodu.
- Łapcie za silnik! - Krzyknął który, widząc jak maszyneria powoli puszcza. - Pani ucieka!
- Nie mogę! - Kishimoto jęknęła spanikowana. - Nie mogę ruszać nogą!
Czas naglił. Były doprawdy ostatnie sekundy, by pomóc dziewczynie. Jeśli ruszyli by z odsieczą, może jeszcze by coś było. Marne jednak na to były szanse. Los kobiety najpewniej został już przesądzony.
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Liczba postów : 212
Join date : 05/12/2016

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Warsztat "Electro"

Pisanie by Cornelius Rex on Czw Kwi 13, 2017 12:14 pm

Tym jednym mechanikiem niespecjalnie sie przejmował. Nawet jak coś dostzregł to toksyna i tak samoistnie się rozłoży do godziny czasu, więc ewentualna sekcja niczego by nie wykazała, a na kamerach i tak będzie widać coś innego. Zachichotał cicho pod nosem zatykając usta dłonią, ta jej panika była na swój sposób urocza. Mechanik który widział jak ja ukłuł chciał nawet pomóc, ale Duch celowo stanął mu na drodze. Gdy ten wpadł na niego i stracił równowagę, zwalił skrzynkę z narzędziami. Pracownicy, czy inni klienci go nie interesowali. Nie zamierzał ich zabijać, i tak niczego za nich niedostanie, ale też nie pozwoli by przeszkadzali. Wątpił też, czy ktoś potem uwierzy facetowi iż nie był to wypadek. nietypowe moce i ksywka naprawdę bywały przydatne, zwłaszcza kiedy dokładał takiej Annie roboty.
Cornelius Rex
Cornelius Rex

Liczba postów : 20
Join date : 02/04/2017

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Warsztat "Electro"

Pisanie by Mistrz Gry on Czw Kwi 13, 2017 10:08 pm

Sekundy umykały na zegarze, niczym woda przez palce. Duch skutecznie zablokował jakiekolwiek działania ratunkowe. Przez krótki moment nawet ktoś zasugerował, by dzwonić po egzorcystę, za co jednak został wyśmiany. Przecież tutaj nie ma żadnych duchów, prawda? Ale trupa znajdzie się jak najbardziej. Głośny pisk dziewczyny i dźwięk łamanych kości skutecznie obwieszczał, że już za późno.
- Niech kto wezwie karetkę! - Rozległ się krzyk jednego z mechaników.
- Chłopie, już za późno. Po grabarza tylko można dzwonić, bo nic z tego nie będzie.
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Liczba postów : 212
Join date : 05/12/2016

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Warsztat "Electro"

Pisanie by Cornelius Rex on Pią Kwi 14, 2017 10:58 am

Obserwował wszystko bez większych emocji na twarzy,chociaż reakcja niektórych go nawet trochę rozbawiła. Taaa ksywka zobowiązuje, ale podziękuje za jakiekolwiek egzorcyzmy, był jak najbardziej prawdziwy. Gdy było już po wszystkim zerknął jeszcze na plamę krwi wydobywającą się spod pojazdu, no i to by było na tyle.
-Buuu!- szepnął jeszcze do ucha pana od egzorcyzmów i poderwał się w górę.
Za pomocą lewitacji przeniknął przez dach, po czym przycupnął na szczycie sąsiedniego budynku i chowając się za jakimś bilbordem reklamowym, wyłączył swoja niewidzialność. Z pewnością zafundował im dość nietypowy dzień, którego tak szybko nie zapomną,a po którym za chwilę się zrobi zamieszanie. Sięgnął do kieszeni po czarną uroczą kulkę ciekawy co tym razem mu wyświetli na ekranie.
Cornelius Rex
Cornelius Rex

Liczba postów : 20
Join date : 02/04/2017

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Warsztat "Electro"

Pisanie by Mistrz Gry on Pią Kwi 14, 2017 3:57 pm

W czasie, gdy Duch uciekł na dach, na terenie warsztatu panował niezły rozgardiasz, który najpewniej będzie trwał jeszcze dłuższą chwilę. Duch dobrze jednak zrobił, że złapał za kulkę, by sprawdzić czy nie chce mu czegoś powiedzieć. Tak się składa, że miała mu coś do przekazania:
Zdobyłeś drugi klucz.
Kolejnym kluczem jest ta osoba:

Litery widoczne były przez parę krótkich sekund, nim ponownie swoisty ekran całkowicie wygasł. Nie minęło jednak dużo czasu, jak pojawił się na nim kolejny portret, tym razem wyraźnie męski. Przedstawiony człowiek najpewniej miał około trzydziestu lat i raczej europejskie rysy twarzy. Po czasie wystarczającym dla Ducha, by się z nim zapoznać, znikł i migiem został zastąpiony kolejną krótką informacją:
Czekaj na dalsze instrukcje.
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Liczba postów : 212
Join date : 05/12/2016

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Warsztat "Electro"

Pisanie by Cornelius Rex on Pią Kwi 14, 2017 6:23 pm

Rzucił okiem na pierwszy napis i lekko się uśmiechnął. Dwa z czterech,na razie nie było aż tak źle. Z koeli widok samego portretu bez większych informacji trochę go zdziwił,ale najwyraźniej był to tylko zwiastun kolejnego zlecenia. Albo zleceniodawca się z nim droczył. Skoro ma czekać nie ma problemu,misja się skończyła, nie ma już tu potrzeby zostawać. Schował kulkę do kieszeni, zerknął jeszcze katem oka na wejście do warsztatu, a potem teleportował się w sobie znane miejsce. Niech zwłoki dziewczyny posprząta ktoś inny, to już nie jego bajka.

[z/t]
Cornelius Rex
Cornelius Rex

Liczba postów : 20
Join date : 02/04/2017

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Warsztat "Electro"

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach