Darmowy Kurs CSS
  1. Podstawa:
  2. Zaklep sobie:
  3. Przydatne:
  4. Mechanika:
  5. Warto zerknąć:

Kompleks Techniczny

Go down

Kompleks Techniczny

Pisanie by Admin on Sob Cze 10, 2017 3:43 pmTrzy charakterystyczne kopułowate budynki ciężko jest pomylić z innymi zabudowaniami. Pierwszy budynek wybudowany najwyżej pełni głównie funkcję obserwatorium. Przestronne pomieszczenia i dobrej jakości sprzęt pozwala nie tylko obserwować spory kawałek wyspy, jak również nadzorować górników pracujących niżej. To też system wczesnego wykrywania zagrożenia, czy to ze strony niebezpiecznej rozpadliny, czy też zewnętrznych gości.
Drugi budynek, osadzony najniżej na pionowej ścianie pełni funkcje zaplecza dla pracowników. Nowoczesne prysznice pozwalają zmyć z siebie trudy pracy, a ciepły posiłek przygotowany w kuchni to okazja do smacznego uzupełnienia spalonych kalorii. Pionowy szyb windy jaki odchodzi z tego budynku to jedyne połączenie z kilkoma piętrami kopalni.
Trzeci budynek usytuowany po drugiej stronie to pomieszczenie techniczne. Przetrzymywane są tam cały osprzęt dla pracowników od stroju służbowego począwszy,na materiałach wybuchowych kończąc.Jednak zakamarki tego budynku kryją znacznie więcej, gotowa do użycia broń to tylko jeden z mniej oficjalnego wyposażenia. Nic wiec dziwnego, że to właśnie ten budynek jest najlepiej zabezpieczony, a wstęp maja tam tylko pracownicy wyżsi rangą.

Personel pracuje tu cała dobę, na trzy zmiany. Chociaż materiały z jakich został wykonany kompleks w pewnym stopniu łagodzą negatywny wpływ swoistej czarnej dziury, tak rzadko który z pracowników wytrzymuje w tej pracy dłużej niż rok.
avatar
Admin
Admin

Liczba postów : 235
Join date : 04/12/2016

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach