Darmowy Kurs CSS
  1. Podstawa:
  2. Zaklep sobie:
  3. Przydatne:
  4. Mechanika:
  5. Warto zerknąć:

Świątynia Smoka

Go down

Świątynia Smoka

Pisanie by Admin on Pią Cze 09, 2017 10:58 am
Legenda powiada, że pierwszą rasą jaka podarowała ogień ludziom były smoki. Początkowo obie rasy żyły na wyspie pokojowo, smoki podzieliły się wiedzą z ludźmi, a oni nie raz zaskakiwały gady swoją pomysłowością i kreatywnością. Z biegiem czasu smoki rozwinęły swoje skrzydła i opuściły wyspę pozostawiając los ludzi w ich rękach. Ludzie jednak wybudowali ową świątynie, aby oddać cześć gadom, jak i podtrzymać własne tradycje. Dziś mimo upływu lat mało kto już pamięta tę opowieść, a świątynia zmieniła się niewiele.

Świątynia położona niedaleko rozpadliny, wraz z Ognistym mostem tworzy spójną całość. Po udanej próbie ognia, ceremonię inicjacji odprawia się przy kamiennym stole, przy którym gromadzą sie wszyscy zainteresowani. Jednak główna część znajduje się w wygasłym wulkanie. Główne i kamienne wejście tworzą wysokie schody, a całość ozdabia kamienna głowa smoka.Wnętrze jest przestronne i klimatyczne, ozdobione kamiennymi rzeźbami smoków i posągów ważnych mnichów. Wiele osób mówi, że po wejściu do środka da się odczuć tu specyficzną aurę. I nic w tym dziwnego, świątynia usytuowana nad sercem wyspy jest jednym z miejsc mocy o dodatkowym relaksującym działaniu.
Do wnętrza możne wejść każdy, lecz tylko niewielka część świątyni jest przeznaczona dla zwiedzających. Turyści maja dostęp jedynie do głównej sali, oraz mniejszego pomieszczenia gdzie mogą odpocząć i zasmakować miejscowych przysmaków. Reszta zakamarków, gdzie przetrzymuje się chociażby wiedzę na temat ognia przeznaczona jest dla mistrzów i ich uczniów.
avatar
Admin
Admin

Liczba postów : 235
Join date : 04/12/2016

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach