Darmowy Kurs CSS
  1. Podstawa:
  2. Zaklep sobie:
  3. Przydatne:
  4. Mechanika:
  5. Warto zerknąć:

AKTUALIZACJE FORUM

Go down

AKTUALIZACJE FORUM

Pisanie by Admin on Czw Cze 08, 2017 12:29 pm

PACZKA AKTUALIZACJI 1.0

Na forum pojawiło się wiele drobnych,ale istotnych zmian. Trochę tego jest, stad wyszła wieksza aktualizacja. Warto się z tym zapoznać.

1. Magia i Moce:

Został poprawiony opis działania magii na technologię. Wcześniej technologia wpierana magia była spychana do podziemia, teraz jest to alternatywna i konkurencyjna opcja. Dlatego też na swiecie forum będzie ona częściej spotykana.
Zmianie uległo też działanie miejsc mocy, oraz dolin śmierci. Od teraz tego typu lokacje działają jednocześnie na moc i magię, nie wpływają jedynie na zdolność rasową. Wcześniej ich wpływ ograniczał się tylko do magii. Więcej w temacie o lokacjach bonusowych.
Zostały uregulowane zasady używania magii na forum. Więcej na ten temat w mechanice gry.
Dodano ogólny opis mocy, zamykając tym samym 3 ścieżki rozwoju postaci.  Myślimy również nad wprowadzeniem dodatkowej możliwości rozwoju mocy, powiązanej z rasami. Prace nad tym jednak jeszcze trwają.

2. Organizacje:

Zostały poprawione opisy wszystkich organizacji. Została również dodana nowa, która w pewnym sensie pełni rolę magicznej policji. Używa ona także niestandardowego sposobu rzucania zaklęć opartego na technologi. Gracze którzy nie należą do tej organizacji nadal walczą używając magii w tradycyjny sposób.

3. Opisy i lokacje:

Dodano wiele nowych lokacji na głównej wyspie jak i wyspach żywiołów. Wiele opisów zostało poprawionych, lecz cześć jeszcze na to czeka. Opisy lokacji zakończone w 100% można poznać po zmienionej grafice. Gdy administracja uzna, że posty w danej lokacji są ciekawe, istnieje możliwość odkrycia nowego zakątka. Dotyczy to jednak lokacji w których nikt jeszcze nie przebywał.
W kwestii zakładania tematów przez administracje, za wyjątkiem strefy postaci i domostw, nic nie uległo zmianie. I raczej nie przewidujemy zmian w tym kierunku.
avatar
Admin
Admin

Liczba postów : 235
Join date : 04/12/2016

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach