Darmowy Kurs CSS
  1. Podstawa:
  2. Zaklep sobie:
  3. Przydatne:
  4. Mechanika:
  5. Warto zerknąć:

Fruwegel

Go down

Fruwegel

Pisanie by Admin on Sro Cze 07, 2017 6:44 pmWsypa ta potrafi zapierać dech w piersiach wszystkim tym, którzy przybywają na nią nie tylko po raz pierwszy. To największa ze wszystkich wysp, o topografii której nie można pomylić z żadna inną. Centrum wyspy bowiem lewituje tuż nad ziemią, swoja obecnością przysłaniając ogromną wyrwę wypełnioną wodą i ostrym jak brzytwa skałami. By chronić ukryte wewnątrz serce wyspy, lewitujący fragment przytwierdzono do reszty wyspy ogromnymi, wręcz masywnymi łańcuchami. To właśnie na górze znajduje się ośrodek władzy na wyspie, a dostać sie tam można jedynie drogą powietrzną.

Klimat
Większość wyspy pokrywa bujny, niemal tropikalny las,który w niewielkim stopniu jest naruszony przez mieszkańców. Przez większą część roku występują tu gwałtowne wyładowania elektryczne, które bywają równie piękne co niebezpieczne. Powietrze tu jest nasycone ozonem, a jego charakterystyczny zapach często miesza się z zapachem spalenizny. Na całej wyspie można dostrzec ślady działalności piorunów: pokruszone skały, spalone drzewa czy martwe zwierzęta, które nie zdołały się schronić. Jednak na przestrzeni lat środowisko wyspy zdołało uodpornić się na negatywny aspekt i nawet gwałtowne pożary, które nie są tu rzadkością, nie wyrządzają większych szkód. Temperatura tutaj przez cały rok jest podobna, mieszkańcy rozróżniają tu dwa okresy: okres wzmożonych burz jaki można porównać do lata, oraz okres względnego spokoju jakim charakteryzuje się zima.

Ekonomia
To najbardziej żyzna ze wszystkich wysp i jedyna, która może sobie pozwolić na samowystarczalność. Potężna wyrwa w ziemi pozwala jednak wydobywać krzem, oraz inne surowce do produkcji szeroko pojętej elektroniki. Dzięki porozumieniu z Mereti część mieszkańców wyspy może korzystać z żyznych ziem i uprawiać rolę. Dzięki takiemu położeniu poziom życia rdzennych mieszkańców stoi na wysokim poziomie.

Rasy:
Rdzenną rasą tej wyspy są elfy, które za swój dom uznały bujne zielone lasy, a których budowle czasem można zobaczyć z wysokości. Stanowią oni ponad połowę mieszkańców wyspy. Lewitującą wysepkę upodobali sobie arianie, chociaż ich liczba jest niewiele większa od wilkołaków, którzy z racji swojej wytrzymałości większość czasu spędzają przy wydobywaniu minerałów. Reszta ras stanowi tu mniejszość, chociaż nietrudno tu zobaczyć pół-smoki czasem szybujące na niebie.

Dla Gracza:
Lokacja ta jest wymagana do odblokowania wsypy Morduke. (Nie dotyczy zastępczych shinigami i osób powiązanych z nekromancją)
avatar
Admin
Admin

Liczba postów : 235
Join date : 04/12/2016

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach