Darmowy Kurs CSS
  1. Podstawa:
  2. Zaklep sobie:
  3. Przydatne:
  4. Mechanika:
  5. Warto zerknąć:

Wyspa Ziemi

Go down

Wyspa Ziemi

Pisanie by Admin on Sro Cze 07, 2017 3:06 pm
Ta niemal pustynna wyspa nie jest najlepszym miejscem do zamieszkiwania. W krajobrazie dominują wzgórza, a nawet średniej wysokości góry, natomiast im dalej od brzegu, tym obszar staje się coraz bardziej płaski. Roślinności jest tu stosunkowo mało, a jeśli już to rośnie kępami. Większość życia skupia się na skraju wyspy, gdzie jest łatwiejszy dostęp do wody i łagodniejsze warunki, pozostawiając resztę wyspy niemal nietkniętą. Przynajmniej na powierzchni, bowiem głęboko pod ziemia żyją czerwie i inne stworzenia, w spokoju drążąc tunele i chroniąc serce wyspy. Życie tutaj nie należy do najłatwiejszych, a przyzwyczajenia mieszkańców zdają się zmieniać powoli.

Klimat
Przez większość czasu jest tutaj gorąco i sucho. Centrum wyspy to jałowa pustynia, gdzie życie toczy się głęboko pod ziemią. Bliżej krańców klimat staje się nieco chłodniejszy. Różnica temperatur, nie tylko generuje silne wiatry,ale uniemożliwia kondensacje chmur i opady deszczu. Stad niestety większość opadów wywoływana jest sztucznie, zazwyczaj nad polami uprawnymi i obszarami zamieszkałymi.

Ekonomia:
Największą zaletą wyspy są kamienie szlachetne, oraz cenne kruszce takie jak żelazo, złoto, czy diamenty gorszej jakości. Tutejsze wody słyną również ze swojego bogatego składu mineralnego, a naturalne wody termalne przyciągają wszystkich tych,którzy chcą się zrelaksować i żarzyć leczniczych kąpieli. Turystyka stała się głównym trzonem gospodarki, a dodatkowe fundusze zapewniają spore połacie roślin ozdobnych. Niestety, wbrew pozorom nie ma tu żyznych ziem, wiele minerałów znajduje się zbyt głęboko, aby rośliny mogły czerpać składniki odżywcze. Stąd władze wyspy podpisały kontrakt z zarządem Fruwegel - żyzne gleby wyspy błyskawic zaopatrują w żywność tutejszych mieszkańców.

Dla gracza:
Wyspa obfituje w piękne widoki i leczniczymi wodami. Trzeba jednak pamiętać, że wyspa poza zabudowanymi terenami jest zdradziecka. Grunt pod nogami jest niepewny, a labirynt podziemnych jaskiń kryje w sobie wiele niebezpieczeństw. Dodatkowo występuje tu sporo stref śmierci, przetrwanie tutaj to prawdziwy survival.


avatar
Admin
Admin

Liczba postów : 235
Join date : 04/12/2016

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach