Darmowy Kurs CSS
  1. Podstawa:
  2. Zaklep sobie:
  3. Przydatne:
  4. Mechanika:
  5. Warto zerknąć:

Morduke

Go down

Morduke

Pisanie by Admin on Sro Gru 07, 2016 9:33 pmWyspę te otacza ponura i przygnębiająca aura nawet za dnia. Dla wielu jej nazwa jest elementem tabu i nie bez przyczyny. Kryształowe serce ukryte we wnętrzu tej wyspy reprezentuje sam żywioł śmierci. Wbrew pozorom wyspa nie jest goła skałą pokrytą trupimi czaszkami porasta ja gęsta roślinność która skutecznie zatrzymuje ciepło i wilgoć. Powietrze jest tutaj wilgotne i "ciężkie", a teren wokół wyspy podmokły. Dominują tutaj mokradła, oraz ruchome piaski, które mogą okazać się pułapką bez wyjścia. Nieco dalej, bo w głębi wyspy teren nieco się zmienia i podnosi. Wypiętrzone skały o jasnej barwie chociaż zdają się być solidną podstawą, kryją kilka niespodzianek. pełno tutaj rozpadlin i niewielkich wąwozów, które wyryła woda, a którymi teraz płyną strumienie. Pełno jest tutaj różnych grot i jaskiń. nierzadko całkowicie zatopionych. Porasta je gęsta roślinność, która skutecznie zatrzymuje parę wodną, stąd nierzadko o poranku mieszkańców wita gęsta mgła. Temperatura tutaj jest w miarę stała, nie przekracza 25°C na powierzchni i 10°C w jaskiniach.  
Wbrew pozorom wyspa ta jest dynamiczna. Co rusz coś się zmienia: czy to wypiętrza się nowy fragment, czy inna część wyspy zostaje zalana. Ukryte w głębi ziemi źródło magii bez wątpienia przyśpiesza tu proces rozpadu i tworzenia.Mieszkańcy zdają się żyć krócej, lecz wiele gatunków roślin i zwierząt jest endemicznych.

Ekonomia.
Wyspa nie jest zbyt popularna turystycznie. Mroczna wręcz przytłaczająca aura odstrasza potencjalnych odwiedzających, a i sami mieszkańcy nie są rozumiani przez innych. Wzajemna nieufność i temat śmierci tworzą psychologiczną barierę. Przeszkoda wpływa negatywnie na obie strony,lecz paradoksalnie więcej traci na tym sam Keir. Bowiem nikt lepiej nie rozumie samego zjawiska transformacji i nie posiada szerszej wiedzy z zakresu istot niematerialnych, w tym sposobów ochrony. Na szczęście poza granice wyspy przeniknęła świadomość ochrony, choć nie do końca tak jakby chcieli mieszkańcy. Popularnością cieszą się tu wszelkiego rodzaju talizmany ochronne jak, jak i inne królicze łapki przyciągające szczęście czy pieniądze. Kupując jakiś wisiorek od wróżki,można być w 80% pewnym,ze został ręcznie zrobiony tutaj.
Dekadę temu wyspa jako ostatnia oficjalnie dołączyła do koalicji z główną wyspą i posiada swojego przedstawiciela w rządzie.

Dla Graczy:
Jest to jedna z trudniejszych lokacji do odblokowania. zamknięta społeczność, gęste lasy pełne endemicznej fauny i flory, labirynt jaskiń, do tego specyficzna i ponura aura otaczająca wyspę. Nie bez powodu dobrze czuja się tu nekromanci, którzy rozumieją proces życia i śmierci. Mieszkańcy nie są tu nastawieni optymistycznie do obcych, zwłaszcza do osób, które lekceważąco podchodzą do tematu śmierci.
Ponad to aby się tu dostać potrzebny jest pewien przedmiot,który można zdobyć tylko na wyspie błyskawicy.

avatar
Admin
Admin

Liczba postów : 235
Join date : 04/12/2016

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach