Darmowy Kurs CSS
  1. Podstawa:
  2. Zaklep sobie:
  3. Przydatne:
  4. Mechanika:
  5. Warto zerknąć:

Kopalnia Titan

Go down

Kopalnia Titan

Pisanie by Admin on Sro Gru 07, 2016 3:51 pmUmiejscowiona w środkowym "szponie" nie cieszy się zbyt dobrą sławą. Większość górników stanowią osoby skazane przez sąd do przymusowej pracy, by odciążyć przepełnione więzienia. Wydobywa się tu głownie [wstawić]. Korytarze wdzierają się głęboko w głąb góry tworząc istny labirynt w którym można się zgubić. Praca trwa tu nieprzerwanie całą dobę a przy wejściu piętrzą się haudy ziemi, czy taśmociągi transportujące ziemie do oczyszczenia. Wokół wejścia rozstawiono też baraki dla pracowników, którzy mogą tu coś zjeść i odpocząć. Przy głównym wejściu ciągle ktoś się kreci,krzyczy czy pogania, jednak wejście oddalone o kilometr zdaje się być zapomniane.

Parę lat temu doszło tam do osuwiska ziemi. Wystarczył niedopalony papieros niedbale rzucony na bok, by stał się przyczyną pożaru. Ognień zajął materiały wybuchowe, potężna eksplozja wyrwała w ziemi olbrzymią dziurę niszcząc podpory i zabezpieczenia. Doszło do zawalenia się części korytarzy. Dla wielu robotników góra stała się ich grobem. Cześć która nie została zasypana żywcem spłonęła w pożarze, który gaszono przez tydzień. Po wstępnym rozeznaniu zachodnią część labiryntu porzucono i stworzono drugie wejście.
Po wejściu do środka można dostrzec ślady zniszczeń: nadpalone belki,osmolone ściany, powyginany w nienaturalny sposób metal. grunt jest niestabilny w każdej chwili kolejny krok może okazać się tym ostatnim. Niektórzy śmiałkowie twierdzą, iż ta część kopalni stała się nawiedzona, lecz ciężko powiedzieć czy jest to prawda, czy po prostu echem niosą się odgłosy pracy górników.
avatar
Admin
Admin

Liczba postów : 235
Join date : 04/12/2016

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach