Darmowy Kurs CSS
  1. Podstawa:
  2. Zaklep sobie:
  3. Przydatne:
  4. Mechanika:
  5. Warto zerknąć:

Wydarzenia w tłumie.

Go down

Wydarzenia w tłumie.

Pisanie by Admin on Nie Gru 04, 2016 9:46 pm

Na forum funkcjonuje zjawisko losowych wydarzeń w tłumie. Dotyczą one nie tyle konkretnej postaci, co dzieją się w danej lokacji. Mogą to być drobne wydarzenia jakie postać może zignorować, ale też takie które wymuszą pewne reakcje. Na przykład w centrum handlowym ktoś podkłada bombę i cały budynek musi zostać ewakuowany. Tego typu sytuacje uzupełniają rozgrywkę i są jej ciekawym uzupełnieniem.
Branie udziału w tych mini-eventach nie jest obowiązkowe. Informacje o takich wydarzeniach będą się pojawiać na bieżąco w tym temacie i wraz z publikacją zaczynają one obowiązywać w danej lokacji.

Wydarzenia w tłumie można podzielić na dwie grupy:
- Pierwszy typ to drobne wydarzenie bez większego rozgłosu. Złodziej, który ukradł torebkę z pieniędzmi przypadkowej kobiecie, czy żebrak kłócący się z policjantem o ławkę do spania. Ten rodzaj wydarzenia nie ma większego wpływu na Twoją postać
- Drugi typ to wydarzenia na większą skale. Protesty pod jakimś gmachem, wypadek pociągu który zakorkował pół miasta i tym podobne. Chociaż postać nadal nie musi w tym uczestniczyć to z pewnością odczuje konsekwencje tego wydarzenia w bezpośredni, lub pośredni sposób. Wszak przez korki może spóźnić się do pracy i dostać reprymendę od szefa, co przełoży się na jej nastrój do końca dnia, jeśli nie nadgodziny.

Po ogłoszeniu wydarzenia w temacie pojawi się odpowiednia adnotacja MG.
avatar
Admin
Admin

Liczba postów : 235
Join date : 04/12/2016

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach